Moje największe marzenie się spełniło - wyznaje Khloe Kardashian

Khloe Kardashian potwierdziła pojawiające się już od dłuższego czasu doniesienia o ciąży.

Khloe Kardashian - usmiech

"Moje największe marzenie spełniło się! Mamy dziecko! Czekałam i zastanawiałem się, ale Bóg miał cały plan. Wiedział, co robi. Po prostu musiałem Mu ufać i być cierpliwą. Wciąż nie mogę uwierzyć, że nasza miłość stworzyła życie!' - napisała Khloe na Facebooku.

Podziękowała partnerowi za traktowanie jej "jak królowej", a także danie możliwości bycia mamą. Wyraziła wdzięczność wszystkicm, którzy cieszą się wraz z nią. 

"Dziękuję wszystkim za miłość i pozytywne wibracje! Wiem, że trzymaliśmy to w tajemnicy, ale chcieliśmy cieszyć się wspólnie z naszą rodziną i bliskimi przyjaciółmi, tak długo, jak moglibyśmy, prywatnie. Aby cieszyć się naszymi pierwszymi cennymi chwilami, tylko my ❤️ Dziękuję wszystkim za zrozumienie. Jestem taka wdzięczna, podekscytowana, zdenerwowana, pragnąca, szczęśliwa i przestraszona w jednym! Ale to najlepszy pakiet uczuć, jakie kiedykolwiek czułam w moim życiu! ❤️❤️❤️" - wyznała. 

Post ze zdjęciem na profilu celebrytki zebrał w sumie ponad milion reakcji, udostępnień i komentarzy. Post o takiej samej treści i z identycznym zdjęciem na Instagramie spotkał się z równie ogromnym zainteresowaniem internautów. W ciągu 12 godzin od pojawienia się wpisu polubiono go ponad 6 milionów razy i bardzo chętnie komentowano.

tw

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz