Khloe Kardashian urodzi dziecko w Cleveland

Khloe Kardashian zdradziła, w jaki sposób ukrywała nowiny o dziecku z Tristanem Thompsonem.

Khloe Kardashian

Jak ujawniła, to właśnie Tristan Thompson pierwszy miał przeczucie, że zostaną rodzicami.

- Najpierw był to Tristan, ponieważ ciągle powtarzał:"Jesteś w ciąży", a ja mówiłem:"Bądź cicho, nie jestem". Ale miałam mdłości i nie czułam się dobrze. Wzięłam więc test ciążowy i krzyknęłam: „To takie dziwne i surrealistyczne!"- opowiada Khloe.

- Przez kilka tygodni tylko Alexa, moja asystentka, Tristan i ja byliśmy jedynymi, którzy znali prawdę. Potem dopiero zdecydowałam się powiedzieć o tym mojej rodzinie - dodaje Kardashian.

Ale Khloe zdradziła też kolejną tajemnicę, związaną tym razem z ekipą E! Entertainment (kanał emitujący programy informacyjne oraz magazyny poświęcone szeroko pojętej rozrywce). Ekipa filmowa E! wiedziała o ciąży, zanim dowiedziały się o niej siostry Kourtney Kardashian - Kim Kardashian West, Kendall Jenner i ciężarna Kylie Jenner.

- Ekipę E! znam od 2007 roku, byliśmy wspólnie świadkami najlepszych i najgorszych chwil w naszym życiu – tłumaczy celebrytka.

Khloe Kardashian oznajmiła ponadto, że powita swoje dziecko w Cleveland. Przypomnijmy, że Tristan Thompson jest zawodnikiem drużyny koszykarskiej NBA - Cleveland Cavaliers, która ma swoją siedzibę w Cleveland w stanie Ohio.

Tristan Thompson jest już ojcem jednorocznego syna Olivera ze swoją byłą dziewczyną Jordan Craig.

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz