Kim Kardashian retuszuje zdjęcia swojego dziecka?

Czy używanie popularnych aplikacji do retuszowania zdjęć nie jest przesadą w przypadku zdjęć Dzieci?

Kim Kardashian z dziećmi

W dobie prężnie działających mediów społecznościowych nie warto wierzyć we wszystko co się widzi na zdjęciach. Jedną z osób w której zamieszczane zdjęcia wierzymy najmniej jest Kim Kardashian West. I o ile można przywyknąć do powiększonego biustu czy bioder celebrytki, wyszczuplonej talii czy wyretuszowanej twarzy, tak zupełnie nie rozumiemy w jakim celu miałaby poprawiać urodę swojego Dziecka.

Każdy Maluch jest piękny, zwyczajnie takie się rodzą, ciężko się z tym nie zgodzić. Naturalna uroda wzbudza zachwyt i często sprawia, że ludzie bezwarunkowo rozpływają się nad uśmiechem małego Człowieka. Nic też tak szybko nie zdobywa rzeszy fanów w mediach społecznościowych jak słodkie zdjęcie Malucha. Wiele fotek z miejsca staje się tzw. viralowym zdjęciem.

Dlaczego zatem Kim próbuje “zmieniać” urodę swojej najmłodszej córki Chicago zanim jeszcze ta zdążyła wypowiedzieć pierwsze słowo czy postawić kroczek? Czyżby wizerunek był ważniejszy dla Celebrytki niż naturalne piękno własnego zdjęcia?

Fani zarzucają celebrytce... pogrubianie rzęs małej Chicago. Zazwyczaj internauci nie mylą się w tej kwestii, jednak my mamy pewne wątpliwości. A Wy, jak myślicie, czy to zdjęcie faktycznie jest przerobione? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz