Siłownia, basen i żłobek - tak wygląda rezydencja Cristiano Ronaldo, w której spędza czas z maluchami [FOTO]

32-letni Cristiano Ronaldo mieszka w ekskluzywnej dzielnicy Pozuelo de Alarcon w Madrycie ze swoją partnerką Georginą Rodriguez i czworgiem dzieci.

rodzina Ronaldo

Piłkarz znany jest z tego, że lubi ekskluzywny styl życia. Na każdym kroku przypomina, iż jest najlepszym piłkarzem na świecie, a nawet... w historii futbolu.

Na terenie jego ogromnej, 600-metrowej posesji mieści się boisko do piłki nożnej, basen, żłobek i wspaniała rezydencja. Wszystko warte jest ok. 4,8 mln funtów.

W środku rezydencji znajduje się siedem sypialni i osiem łazienek, a jednym z ważniejszych pomieszczeń jest żłobek dla sześciomiesięcznych bliźniaków Ronaldo: Evy Marii i Mateo oraz ośmiotygodniowej córki Alany Martiny. Innym ważnym miejscem jest domowa siłowania, w której piłkarz ćwiczy ze swoim synem - Cristiano Jr.

Jeden z pokoi pełni funkcję galerii nagród, jakie otrzymał w swojej karierze piłkarz. W jednej z łazienek znajduje się zdjęcie koszulki z numerem 7, a w jadalni i innych pomieszczeniach zawieszone są liczne zdjęcia sportowca.

Zobaczcie, jak wygląda bajeczna rezydencja Ronaldo i jak spędza on wolny czas z rodziną?

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz