Dość kłamstw! Znana trenerka ujawnia prawdę o wyglądzie ciała po ciąży!

Dlaczego zgadzasz się na to, by traktowano Cię tylko jako ciało? Czy nie jesteś niczym więcej? Ruszyła kampania "Fake Off"!

Kasia Bigos

Jeśli byłaś w ciąży, to fajnie, ale czy od razu wróciłaś do formy? Nie? To słabo. Przecież Ania Lewandowska tak super wygląda. Leniwa jesteś, co? Nie chce Ci się? A może po prostu… jesteś normalna?

Z takiego założenia wyszły pomysłodawczynie akcji „Fake Off”, która ma uzmysłowić kobietom, że są czymś więcej niż tylko ciałem. Że zamiast katować się tuż po porodzie na siłowni, powinny raczej spędzić ten czas z dzieckiem w spokoju i nie forsować organizmu.

Daj sobie czas

„Mamuśki, dajmy sobie czas!” – namawia Kasia Bigos, instruktorka fitness i pole dance. Ona jako jedna z nielicznych kobiet w show biznesie nie ukrywała prawdy, nie wydała majątku na retusz i fotografa, który zamilknie na wieki i nie zdradzi, jaka jest prawda. A prawda jest bolesna i każdemu dobrze znana – kobieta po porodzie wygląda inaczej: piękniej, lecz nie jak modelka.

„Kto śledzi mnie w social mediach wie, że nie kryłam się z tym, że nie wyglądam po porodzie jak milion dolarów” – zaczyna swój wyjątkowy wpis Kasia Bigos i od razu dodaje, że to jeden z najważniejszych wpisów w jej życiu, który wiele ją kosztował.

Jesteś czymś więcej niż tylko ciałem

Wbrew przyjętej modzie na pokazywanie wyłącznie perfekcyjnie wyglądającego ciała polska trenerka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje tylko w bieliźnie, odważnie prezentując… nieidealnie wyglądający brzuch. Wszystko po to, by pokazać, jak wygląda normalność i codzienność w czasie połogu. Trenerka zdecydowała się opublikować zdjęcie, by być szczerą wobec innych kobiet i pokazać im, że ciało po porodzie zmienia się nawet u trenerek fitness i nie ma się czym przejmować, bo są wtedy ważniejsze sprawy  niż zamartwianie się nadprogramowymi kilogramami.

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Xyz
2018-03-15 11:22:40

To nie do końca jest prawda, jeśli chodzi i retusze i zakłamane zdjęcia kobiet po porodzie. Każda kobieta jest inna, każda może wyglądać po porodzie zupełnie inaczej. Ja uprawiam sport od baaaardzo dawna- nie jestem trenerka,poprostu kocham sport i to robię. Trenowałam także w ciąży.. trzy tygodnie po porodzie praktycznie nie było widać już że byłam w ciąży. Teraz jestem po porodzie ponad 3 miesiące , zdążyłam tylko kilka razy pocwiczyc żeby zobaczyć powracajace mi ... śnie brzucha. Każda kobieta jest inna ,nie każda ma takie szczęście jak ja,ale nie wmawiajcie kobietom że nie muszą dać rady ,i że dbanie o formę po porodzie nie jest konieczne- jeżeli ktoś chce wyglądać dobrze i czuć się dobrze w swoim ciele to powinien popracować nad sobą chociaż trochę. Przecież nic nie poprawia stanu psychicznego i pewności siebie które są tak ważne po porodzie jak swój własny wygląd.. Nie hejtujcie trenerek które pokazują swój wyrzeźbiony brzuszek po porodzie. One w ten sposób motywują do działania. Bo można się ogarnąć i wziąć w garść jak się chce... Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz