Pochwalcie się swoimi bliżniętami! (KONKURS)

Uwaga! Konkurs i atrakcyjne nagrody. A my już nie możemy się doczekać galerii zdjęć Waszych dzieci.

blizniaki do foto

Czy pamiętacie artykuł o 7-letnich bliźniaczkach, które zostały okrzyknięte przez rzeszę śledzących je fanów w Internecie najpiękniejszymi na świecie? Tak, nie da się ukryć, że są urocze, jednak my uważamy, że tak samo piękne są wszystkie dzieci wokół nas.

Jednak dziewczynki z Kalifornii zainspirowały nas do ogłoszenia konkursu dla Waszych dzieci. Jeśli w Waszych rodzinach są bliźnięta; dziewczynki, chłopcy i pareczki, przyślijcie ich zdjęcia na adres redakcja@supermamy.pl, a my wybierzemy dziesięć fotografii i przygotujemy zwycięską galerię.

Nagrody mamy dla Was atrakcyjne. To zestawy wyjątkowych kosmetyków organicznych, hipoalergicznych i certyfikowanych duńskiej linii Derma Eco Baby.

Wyjątkowość kosmetyków Derma Eco Baby polega na tym, że w odróżnieniu od wielu produktów na rynku, są one wolne od substancji zapachowych, barwników, które są silnymi alergenami oraz jakichkolwiek szkodliwych substancji.

Spełniają najwyższe standardy skandynawskie, uznane za niezwykle restrykcyjne. Ich skład oparty jest na czystych i organicznych składnikach, takich jak:  aloes, masło shea, olej kokosowy, olej z pestek moreli, olej ze słodkich migdałów, wit. E, a Międzynarodowe organizacje certyfikujące zbadały i potwierdziły ich najwyższą jakość.

Czekamy zatem na zdjęcia Waszych milusińskich: i tych całkiem malutkich, i starszych, a w celu zapoznania się z zasadami Konkursu prosimy kliknąć w link: Regulamin Konkursu

 

 

 

 

 

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Alicja
2018-02-07 09:21:18

To chyba jakiś stary post bo w regulaminie jest rok 2017!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz