Czy tak powinna zachowywać się kobieta na ostatnich nogach? [FOTO]

Księżna Kate znów zaskakuje! Dlaczego?

Kate zakupy

Do mediów przeciekły zdjęcia, na których księżna Kate, spodziewająca się swego trzeciego dziecka. Robi zakupy w markecie. Nie byłoby może w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że słynna mama royal babies lada moment urodzi i jej widok z ciężkimi torbami budzi zdziwienie.

Kate termin porodu ma wyznaczony już na 23 kwietnia. Tymczasem na zdjęciu widzimy jak sama pakuje torby z zakupami do samochodu. Pracownica delikatesów, która wykonała foto, doniosła również, że Kate kupiła część produktów z przeceny oraz że przyniosła ze sobą materiałowe torby do wielokrotnego użytku.

Cieszymy się, że młoda księżna jest eko, czy jednak nie powinna wypoczywać już w domowych pieleszach w oczekiwaniu na pierwsze skurcze?

Z drugiej strony, jest kobietą jak wszystkie inne na świecie, a przecież niejedna z nas musiała być na pełnych obrotach do samego końca i została zawieziona na porodówkę prosto z pracy.

Pewnie znacie niejedną taką historię. Moja prababcia urodziła swego najmłodszego synka wróciwszy prosto z pola, na którym przerywała buraki. I nigdy nie uważała, że było w tym coś niewłaściwego. Opowiadała, że w każdej z ośmiu swoich ciąż czuła się wyśmienicie, a rosnący brzuszek nie przeszkadzał jej w codziennych obowiązkach.

Tak czy siak z niecierpliwością oczekujemy narodzin trzeciego royal baby i już mocno ściskamy kciuki za piękną Kate!

JW

 

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Gość
2018-04-05 21:56:44

Jeden stał i się przyglądał a druga pstrykała zdjęcia zamiast pomóc ciężarnej. Wstyd dla obojga

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz