Mama nie pozwoliła nakleić córce paznokci. Dziewczynka użyła... gliny!

Jej mama podzieliła się kreatywnym pomysłem córki na twitterze. Zobaczcie co stało się potem.

paznokcie

Nie ma nic dziwnego w tym, że małe dziewczynki interesują się kosmetykami i ubraniami czy dodatkami, jakie noszą na co dzień ich mamy. Kiedy mama nie patrzy, najczęściej ukradkiem przymierzają szpilki albo próbują otworzyć paletkę z cieniami czy tusz do rzęs. Jednak ta historia pokazuje, że ciekawość dziecka w połączeniu z zakazem rodziców, może doprowadzić do naprawdę kreatywnych pomysłów.

"Powiedziałam mojej 10-letniej córce, że prawdziwa kobieta nie nosi naklejanych paznokci, więc zrobiła je sobie z gliny" - tak napisała 11 lipca na swoim twitterze 31-letnia Serafina Peña.

Zobacz też: Jak wychować twórcze dziecko?

Tweet momentalnie stał się viralem, a kreatywność córki, która użyła ciastoliny Play-Doh do ukształtowania paznokci na wzór akrylowego mani mamy, stała się obiektem pozytywnych żartów.

Serafina mówi, że jej córka od dłuższego czasu boryka się ze złym nawykiem, jakim jest obgryzanie paznokci. Mimo rozmów z rodzicami oraz obietnicy mamy, że od czasu do czasu pozwoli jej zrobić sobie ładnie paznokci, wzamian za nieobgryzanie ich, dziewczynka nadal to robiła. Tym razem poprosiła o naklejenie sztucznych paznokci, a mama odmówiła. Po chwili dziewczynka przyszła pochwalić się jej nowym mani, zrobionym z gliny dla dzieci.

Uzytkownicy twittera rozpływali się z zachwytu nad talentem i kreatywnością dziewczynki, namawiając mamę, aby zapisała ją na dodatkowe artystyczne zajęcia.

Serafinę zachwyciła ilość osób, która zainteresowała się talentem dziewczynki. Zapewniła, że zainwestuje w rozwój talentu małej. Napisała też, że "cała ta miłość i wsparcie od Was są urocze!".

 Czy pomysły Waszych dzieci też Was tak zaskakują?

 

AK

Źródło: teenvogue.com

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz