Twarz córki Natalii Siwiec na zdjęciach i filmie!

Natalia Siwiec długo powstrzymywała się przed pokazaniem w Internecie rysów swojej córeczki. Czyżby zmieniła zdanie i uznała, że przyszedł już czas, aby pokazać małą światu?

Siwiec i Siwiec

Wczoraj prezentowaliśmy na Facebooku film z 5-miesięczną Mią, córką Natalii Siwiec. Dziś pokazujemy pierwsze zdjęcia Mii, na których po raz pierwszy widać jej rysy twarzy.

Natalia Siwiec pięć miesięcy temu została mamą ślicznej córeczki, której dała na imię Mia. Gwiazda unikała prezentowania niektórych zdjęć - na początku własnych z ciążowym brzuszkiem, a po urodzeniu dziecka - twarzy swojej córeczki.

Ale Natalia wraz z Mią, mężem Mariuszem Raduszewskim i jego synem Mateuszem wybrali się na egzotyczny odpoczynek w Cancun - jednym z najpopularniejszych meksykańskich kurortów nad Morzem Karaibskim. Gwiazda zaprezentowała publicznie wiele zdjęć z wakacji, a także podzieliła się z fanami czymś, czego do tej pory unikała - pokazała twarz 5-miesięcznej córki!

Wśród wielu komentarzy pojawił się też taki:

"Natalia ty sprzedałaś swoje życie świadomie i fajnie. Twoja córka jest nieświadomym małym człowiekiem, który być może za kilka lat będzie miał ci za złe, że upubliczniłaś jego dorastanie. To taki trochę Truman show. Przemyślałaś to? Zwyczajnie się martwię o Mię. Daj dziecku żyć."

Czy nie uważacie, że jest w tym sporo racji? Czy znane gwiazdy powinny upubliczniać wizerunek malutkich dzieci? Czy jest to bezpieczne?

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz