Nicky Hilton urodziła. Znane jest już imię jej córki

Na świat przyszła dziedziczka ogromnych fortun znanych rodzin, niegdyś mających wielkie majątki m.in. na Śląsku!

Nicky Hilton

Nicki Hilton, siostra słynnej Paris, została mamą po raz drugi. Na świecie pojawiła się właśnie jej druga córeczka., która otrzymała imię Teddy.

Paris i Nicky są dziedziczkami ogromnej fortuny Hiltonów. Oprócz tego są też celebrytkami, a ich życie prywatne budzi spore zainteresowanie.

Nicholai "Nicky" Olivia Hilton−Rothschild to amerykańska modelka, projektantka mody, aktorka i dziedziczka części sieci hoteli Hilton, a także fortuny jej ojca. Razem ze swoją starszą siostrą zaczęła pojawiać się na przyjęciach w celu zwrócenia na siebie uwagi. Razem z nią pracowała również jako modelka w agencji modelek Trumpa. Potem zdecydowała się jednak na pracę jako reporterka w stacji telewizyjnej E!

W 2004 r. Nicky wypuściła na rynek własną linię odzieżową - Chick by Nicky Hilton. W latach 2002-2005 projektowała torebki dla japońskiej marki Samantha Thavasa. W 2007 r. wypuściła kolekcje ubrań nazwaną Nicholai, którą wystawiła podczas New York Fashion Week, a w 2008 r. zaprezentowała kolekcję ubrań podczas Tygodnia Mody Mercedes-Benz.

15 sierpnia 2004 r. Nicky Hilton poślubiła Todda Andrew Meistera, biznesmena z Manhattanu, jednak małżeństwo przetrwało zaledwie 3 miesiące – do 9 listopada 2004 r. Nicky była także związana z Davidem Katzenbergiem, w latach 2007-2011.

10 lipca 2015 r. spadkobierczyni hotelarskiej fortuny, Nicky Hilton, poślubiła członka jednej z najbogatszych rodzin świata, Jamesa Rothschilda. Rothschildowie posiadali majątki w całej Europie, m.in. na Śląsku - w latach 1844–1936 pałac w Chałupkach oraz 1845–1938 pobliskie Šilheřovice (obecnie Czechy).

Gdy młodsza z sióstr wychodziła za mąż za Jamesa Rothschilda, rozpisywały się o tym wszystkie zagraniczne media. Podobnie było, gdy okazało się, iż niedługo po ślubie Hilton zaszła w ciążę. Na świat przyszła mała Lily Grace Victoria. Teraz dziewczynka ma siostrzyczkę. 

„Boże Narodzenie nadeszło w tym roku wcześniej! 20 grudnia James i ja powitaliśmy na świecie małą dziewczynkę, Teddy Rothschild, która bardzo pobłogosławiła ten świąteczny sezon” - napisała na Twitterze Nicky Hilton.

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz