13-latka powaliła na kolana jury America's Got Talent!

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! Ile pozytywnej energii w jednym człowieku!

americas got talent

Niewiele jest osób, które przed wejściem na scenę nie czują zupełnie tremy. Podobno nawet Beyonce ma delikatnego pietra, zanim show rozpocznie się na całego, a ona skupi się na występie. Nie dziwi nikogo zatem lęk ludzi, którzy po raz pierwszy pojawiają się na scenach w programie "America's Got Talent". Nie jest łatwo wystawić się na krytykę zupełnie obcych osób i liczyć się z tym, że Wasz talent może zostać niezauważony, a skrzydła podcięte.

Jesteście gotowi na najbardziej zaskakujący występ w America's Got Talent?

Widzieliście już na pewno wiele, ale to warto zobaczyć! Szczególnie, że od początku zapowiada się na występ, jakich było w tym programie już wiele. A zaczęło się od tego, że 12 czerwca w "America's Got Talent" pojawiła się na scenie 13-letnia, nieśmiała, wręcz patrząca się w czubki swoich butów Courtney Hadwin. Jury wręcz zachęcają ją do występu, prosząc o opanowanie tremy. Wtedy zaczyna się magia, z muzyką Otisa Reddinga w tle!

Udało się jej zyskać uznanie niesławnego Simona Cowella, który porównał jej sceniczną osobowość do "lwa". 

 

"Byłaś taka nieśmiała, kiedy weszłaś na tę scenę, a potem ząspiewałaś i jesteś jak lew! Naprawdę, szczerze mówiąc, było to niewiarygodne." - pochwalił ją Simon.

Jednego jesteśmy pewni - o tej dziewczynie będzie głośno!

 

AK

Źródło: hellogiggles.com

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz