3 książki, które powinien przeczytać każdy rodzic!

Szukasz lektury na wakacje? Właśnie ruszamy z akcją recenzencką książek dla Rodziców!

kobieta czyta

Wakacje, woda i piasek czy góry i zieleń? Nie ważne, gdzie się wybierasz - ważne, że zawsze warto mieć pod ręką dobrą lekturę na ciepłe dni.

Mamy dla Was 3 świetne propozycje: "Jedno i już" Lauren Sandler, który porusza temat jedynaków, przezabawny antyporadnik "Być w ciąży i (nie)* zwariować" Jordan Reid i Erina Williamsa oraz "365 dni kreatywnej zabawy", tym razem dla dzieci dwuletnich i starszych. Każda z tych propozycji będzie wręcz idealną lekturą na podróż czy wakacje w mieście.

Chętnie oddamy w Wasze ręce jeden egzemplarz recenzencki w zamian za kilka zdań recenzji do 3 tygodni od otrzymania książki. Zainteresowana? Wyślij nam swoje dane wraz z adresem zamieszkania oraz numerem telefonu na redakcja@supermamy.pl - pamiętaj też, aby w tytule wpisać "Recenzentka książek dla Rodziców!" a w treści poniższe klauzule:

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marquard Media Polska Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE na potrzebę przesłania mi książki do recenzji.   

- Wyrażam zgodę Marquard Media Polska Sp. z o.o. na rozpowszechnianie mojej recenzji dotyczącej książki. Udzielam Organizatorowi nieodpłatnej, niewyłącznej, wraz z prawem do udzielania sublicencji, przenoszalnej, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, licencji uprawniającej Organizatora do korzystania z nadesłanego przeze mnie tekstu recenzji. 

Czekamy na Wasze maile!

Redakcja zastrzega, że skontaktuje się z wybranymi osobami w akcji recenzenckiej, a jedna osoba może otrzymać jeden egzemplarz, wybranej przez redakcję książki.

 

Redakcja

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz