Takich ojców już nie ma!

Użytkownik instagrama stworzył profil, na którym publikuje zdjęcia prześmiesznych ojców z lat '70. Zobaczcie sami!

ojcowie z lat '70

To były te czasy, kiedy nikt nie wiedział, jak odpowiednio pielęgnować i dbać dzieci. A już na pewno nie miał o tym pojęcia każdy mężczyzna (zapewne zdarzały się wyjątki, nie mówimy, że nie). Nie było poradników ani długiej listy zakazów. Wszyscy mężczyźni za to nosili śmieszne wąsy i fryzury oraz obcisłe jeansy albo super krótkie spodenki.

Ojcowie na zdjęciach żartowali sobie ze swoimi Pociechami. Nawet z tego, że karmią noworodka swoją piersią. I nikt nie wzywał do nich Pomocy Społecznej, bo wszyscy tak robili. Nikt nie był świadomy wielu zagrożeń, jakie mogły nieść ich często nieodpowiedzialne zachowania.

Pływanie z małym chłopcem w kajaku ze szklanką whiskey? Normalka.

Karmienie z butelki bez jakiejkolwiek wiedzy na ten temat? A po co to komu?

Zabieranie dzieci w niebezpieczne miejsca, wyprawy w góry, bez odpowiedniego zabezpieczenia, wożenie Maluchów na skuterach czy motorach. No w czym problem?

Witamy z powrotem w latach '70! I chociaż z niepokojem patrzymy na niektóre z nich, to trudno nam  pozbyć się wrażenia, że... takie to były czasy.

No i że z pewnością każdy z nas w albumach rodzinnych znajdzie zdjęcia ojca czy dziadka w podobnej stylóweczce! Czyż nie?

 

AK

Źródło: dailymail.co.uk

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz