Olga Frycz jest w ciąży! Zdecydowała się na sesję!

Na swoim Instagramie aktorka Olga Frycz pochwaliła się tym, że spodziewa się dziecka. Już wkrótce zobaczymy jej ciążową sesję zdjęciową!

olga frycz

Olga Frycz jest bardzo szczęśliwa. Ona i jej partner, Grzegorz Sobieszek, spodziewają się dziecka. Informacją o tym, że Olga Frycz jest w ciąży, podzieliła się sama zainteresowana! Aktorka napisała o tym na swoim Instagramie. Już niedługo zobaczymy jej pierwszą ciążową sesję zdjęciową!

Do sesji zdjęciowej zaprosił aktorkę magazyn "Vouge".

Na swoim profilu napisała:

"Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka radość, że redakcja magazynu zaprosiła mnie do udziału w tej sesji tym bardziej, że miała ona dla mnie bardzo osobiste znaczenie, booooo... nie dość, że to moje pierwsze w życiu zdjęcie do »Vouge«, to jeszcze na dodatek jest to moja pierwsza w ciąży. Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować" - czytamy.

Kim jest partner Olgi Frycz?

Olga Frycz długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Jej głośny związek z reżyserem, Jackiem Borcuchem, zakończył się kilka lat temu. Obecnie Olga Frycz spotyka się ze znanym sportowcem, Grzegorzem Sobieszkiem. Parę połączyła miłość do zwierząt oraz książek.

Przyszłej mamie i jej partnerowi Grzegorzowi serdecznie gratulujemy!

Aktorka zapewnia, że czuje się świetnie. Życzymy, by ten stan utrzymał się aż do rozwiązania!

 

ap

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz