Dla nas był uroczym Kevinem. On jednak przeżywał piekło

Wszyscy pamiętamy małego uroczego Kevina, który raz został sam w domu, a raz w Nowym Jorku. Teraz wyszły na jaw dramatyczne fakty z jego życia!

Macaulay

Podczas gdy wszystkie stacje telewizyjne walczyły o prawa do nadawania popularnych filmów z jego udziałem, on sam przeżywał największy dramat w swoim życiu. Kevin, który został sam w domu, a rok później w Nowym Jorku, nie miał w życiu prywatnym najłatwiej.

Aktor wyznał, że jego ojciec bił go regularnie i znęcał się nad nim. Właśnie te wydarzenia skłoniły go do rezygnacji z kariery. Macaulay Culkin uważa, że agresja, którą wobec niego wykazywał ojciec, była spowodowana sukcesem, który odniósł jeszcze jako dziecko. Podobno jego ojciec marzył o sławie dla siebie, ale nic nie udało mu się osiągnąć w dziedzinie aktorstwa.

Macaulay Culkin zaczął karierę w wieku 10 lat, gdy zagrał w filmie "Kevin sam w domu". Potem wystąpił jeszcze w kilku produkcjach i zniknął z show-biznesu.

Dziennikarze zaraz dopowiedzieli sobie, że pewnie to kwestia zbyt szybkiej kariery i zbyt dużych pieniędzy jak na tak młodego chłopaka. W mediach zrobiło się również głośno na temat jego uzależnień.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz