Jurorzy The Voice Kids wzruszeni występem 14-letniej Zuzy

W Nowy Rok zadebiutował program muzyczny telewizyjnej Dwójki „The Voice Kids”. Tym razem o tytuł najlepszego głosu walczą dzieci.

Voice of Kids

Zgodnie z zasadami show, to uczestnicy sami wybierają trenera, pod okiem którego będą doskonalić swoje umiejętności wokalne. Trenerami są Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz debiutujący w tej roli Dawid Kwiatkowski.

W pierwszym castingowym odcinku The Voice Kids do kolejnych etapów przeszło wiele osób. W drużynie Edyty Górniak znaleźli się: Mateusz Gędek, Gabriela Kurzac, Neilah Vita. Do drużyny Dawida trafili: Anna Jensen, Gabrysia Borys, Nela Zawadzka, Natasza Kotlarska. Tomson i Baron przygarnęli: Tutusa Brzezińskiego, Amelię Andryszczyk i Zuzanę Jabłońską.

Edyta Górniak wspólnie z uczestniczką zaśpiewała wielki przebój Whitney Houston „I Will Always Love You”. Nie zabrakło momentów zaskoczenia – w premierowej edycji „The Voice Kids” Dawid Kwiatkowski przygotował własną „dziką kartę”. Oznacza to, że uczestnik w kolejnej edycji programu ominie pre-eliminacje i od razu weźmie udział w „Przesłuchaniach w ciemno”, by zaprezentować swoje umiejętności wokalne przed trenerami i publicznością.

Najwięcej emocji wywołał wzruszający występ Zuzi Jabłońskiej. Czternastoletnia dziewczynka to prawdziwy wulkan energii, obdarzony niesamowitym głosem. Jednak po tym, gdy wyznała, że zmaga się z ciężką chorobą, nawet prowadzącemu program, Tomaszowi Kammelowi, zaszkliły się oczy.

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz