Oto najpiękniejsza mama na świecie!

Pink została właśnie uznana przez magazyn People najpiękniejszą kobietą świata. Jest również mamą dwójki dzieci, więc możemy uznać, że i w tej kategorii przypadł jej laur. Czy zgodzicie się z werdyktem popularnego magazynu?

Pink

Pink została właśnie uznana przez magazyn People najpiękniejszą kobietą świata. Jest również mamą dwójki dzieci, więc możemy uznać, że i w tej kategorii przypadł jej laur. Czy zgodzicie się z werdyktem popularnego magazynu?

Trzeba przyznać, że charyzmatyczna wokalistka doskonale odnajduje się w roli mamy i jest bardzo oddana swojej rodzinie. Popularny amerykański magazyn People ogłosił ją właśnie najpiękniejszą kobietą świata, dając tym samy głęboki ukłon w stronę naturalności, gdyż tego Pink odmówić nie można: że jest po prostu sobą.

Czy Pink czuje się oszołomiona wyróżnieniem? Na pewno jest ucieszona, jednak o wiele chętniej wypowiada się o swoim rodzicielstwie, niż o swojej urodzie.

Wraz za wyróżnieniem poszła oczywiście okładka, na której Pink pozuje ze swoimi dziećmi: 6-letnią córeczką Willow Sage oraz półtorarocznym synkiem Jamesonem Moonem.

Gwiazda udzieliła również obszernego wywiadu, w którym zdradza sekrety swego macierzyństwa. - Jedyną pewną rzeczą o rodzicielstwie jest fakt, że nigdy nie wiesz, czy to co robisz rzeczywiście działa -  powiedziała z uśmiechem i dodała, że dzieciom należy pozwalać realizować swoje potrzeby: - Wierzę, że budując z dziećmi więź, w której one wiedzą, że zawsze mogą na mnie liczyć mi się to uda.

Cieszymy się, że Pink ma tak dużą świadomość tworzenia dobrej więzi z dziećmi i przedkłada ją nad dobra materialne. Wokalistka nie raz pokazała, że bycie mamą nie zawsze jest różowe. Zaskakiwała już zdjęciami ze swojego Instagrama, ale nigdy nie dała powodu, aby myśleć, że nie kocha swoich dzieci i ma problem.

Wiele kobiet było jej wdzięcznych za foto, na którym pokazała swoją sylwetkę po urodzeniu dwójki dzieci. Pink przyznała wówczas, że przy 160 cm wzrostu waży 72 kg! Mimo to nie robiła wrażenia sfrustowanej swoim wyglądem, za to podkreślała w wywiadach, że najważniejsza w rodzicielstwie jest autentyczność, a nie popisywanie się.

Na pewno otwartość na potrzeby dziecka oraz dawanie mu możliwości realizowania ich to mądre macierzyńskie założenia. Trzymamy więc kciuki za Pink, aby wytrwała w ich realizacji.

JW

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz