Odważna sesja piosenkarki - pozowała topless z 5-letnią córką [ZDJĘCIA]

Fotografia wywołała kontrowersje: urocza, czy niewłaściwa?

Pink w ciąży

Niedawno polskie media obiegła informacja o tym, że Anna Lewandowska jest w ciąży! Robert Lewandowski dobrą nowiną podzielił się z fanami… podczas meczu. Z kolei Anna Lewandowska na swoim Instagramie od razu zamieściła zdjęcie męża, które nie pozostawiło wątpliwości. Teraz już nie trzeba czekać, jak paparazzi czegoś się do patrzą, gwiazdy chętnie dzielą się swoim życiem osobistym w sieci.

Miesiąc temu także na Instagramie swoją ciążą pochwaliła się Pink. Umieściła zdjęcie przedstawiające ją z ciążowym brzuszkiem w białej sukience z towarzyszącą jej pięcioletnią córką - Willow. Pink fotografię podpisała "niespodzianka". Ciąża Pink jest faktycznie wielką niespodzianką dla fanów, jednak piosenkarka nie przestaje zaskakiwać.

Wiele kontrowersji wzbudziło kolejne zdjęcie, na którym piosenkarka pije kawę. Fanom nie spodobało się, że w ciąży pozwala sobie na takie używki.

Najnowsza fotografia umieszczona przez Pink na Instagramie także wzbudziła wiele emocji. Jedni są zachwyceni, inni oburzeni.

Zobaczcie same >>>

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

magdaa...
2016-12-17 11:30:58

Nic złego w tym nie widzę ja też miałam niemowle i karmiłam piersia je przy starszym synu wydaje mi się ze to jest naturalne i nie widzę tu nic gorszarego :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz