Kontrowersyjny raper i zawodnik MMA zostanie ojcem.

Popek nie tylko zostanie po raz drugi ojcem, ale już wie, jakiej płci będzie dziecko, czym skwapliwie się pochwalił.

Popek

- Będę miał syna i już układam pod niego grafik - wyznał w rozmowie z „Super Ekspressem”.

Trzeba przyznać, że Popek uwielbia być w roli taty i niejednokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do ośmioletniej córki. Jak na artystę budzącego skrajne emocje, życie prywatne ma uporządkowane. Od 10 lat związany jest z partnerką, Katarzyną, i to ona, na przełomie lipca i sierpnia powije mu kolejne potomstwo.

Paweł Mikołajuw występuje obecnie w „Tańcu z Gwiazdami” u boku Janji Lesar. Choć wielu wróżyło mu szybkie odpadnięcie z turnieju, toporny nieco w krokach tanecznych Popek przechodzi do kolejnych odcinków przede wszystkim dzięki głosom od widzów.

Miesiąc temu, przed swoim występem, Popek poinformował fanów, że zamierza poślubić swoją wybrankę. Podziękował jej również za wspólnie przeżyte lata. Za to, że z nim już tak długo wytrzymała. Jak widać, artysta potrafi być wzruszający i romantyczny, co może budzić zdziwienie, zważywszy na teksty jego utworów.

Oczywiście już rozpoczęły się spekulacje na temat imienia dla chłopczyka. Artysta miał powiedzieć, że być może nazwą go po prostu Paweł Junior, ale to jeszcze nic pewnego.

Życzymy Popkowi, aby tak, jak spełnia się w roli taty dziewczynki, tak spełniał się w niełatwej roli taty syna. A zresztą, czy to ma znaczenie? Najważniejsze, by pozostał kochającym, czułym, rozumiejącym, oddanym i wspierającym ojcem dla swoich dzieci. I nigdy ich nie porzucił.

JW

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz