Praca marzeń? Szukają osoby, która będzie czytać książki dzieciom... na Malediwach!

Wśród obowiązków jest również sprzedaż ksiażek. I nie, to nie jest żart.

malediwy

Marzą Ci się wakacje na Malediwach? Teraz możesz wyjechać, by... sprzedawać tam książki zamożnym gościom luksusowego hotelu i czytać opowiadania ich dzieciom. Brzmi jak bajka?

Zobacz też: Jak żyją KORPOSZCZURZYCE, czyli praca w korporacji oczami kobiety

Mowa o luksusowym Hotelu Soneva Fushi na Malediwach, który składa się z wielu połączonych ze sobą domków, na odizolowanej i niezwykle malowniczej wyspie. Obecnie trwa w nim rekrutacja na stanowisko w hotelowej księgarni, założonej przez Philipa Blackwella, do którego też należy sieć luksusowych księgarni. Co ciekawe, nie ma tam specjalnie wygórowanej stawki za pracę, jednak są nietuzinkowe benefity, które z pewnością zrekompensują niską pensję.

Wystarczy, że będziesz sprzedawać książki oraz czytać lektury dzieciom. Wśród obowiązków jest też prowadzenie warsztatów i prowadzenie bloga, który będzie opisywał życie księgarza na "opuszczonej wyspie".

Aktualnie ten luksusowy ośrodek oszukuje osoby, która mogłaby sprzedawać książki w ich tymczasowej księgarni, założonej przez Philipa Blackwella, do którego należy cała sieć sklepów. Co ciekawe zatrudniający nie obiecuje za nią dużych pieniędzy, ale zaznacza, że benefity, jakie spotkają wybraną osobę, w zupełności rekompensują niską pensję. Chociażby mieszkanie w tym niesamowitym miejscu.

Polecamy: Moja siostra ma wszystko, a ja nie mam nic. Jest mi wstyd i żal mi samej siebie

"To praca marzeń dla wielu osób. Gdybym znowu miał 25 lat, podjąłbym ją" - mówił Blackwell w rozmowie z portalem Guardian.

Zainteresowanym radzimy się spieszyć - chętnych nie brakuje! 

 

AK

Źródło: sznyt.pl

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz