Czasami czułam, że sobie nie poradzę - Serena Williams o swoim macierzyństwie

Wszyscy wiedzą, jakie piękne jest posiadanie dzieci. Czasami matki po ciuchu wyznają, że bywają naprawdę trudne momenty, które trzeba przezwyciężać samodzielnie. Serena Williams zwierza się z przeszkód, jakie napotkała na drodze swojego macierzyństwa.

Serena Williams

Zewsząd dociera do nas, jak wspaniale być mamą! Kolorowe pisma ścigają się o coraz to nowe wpisy o blaskach rodzicielstwa. Rzadko jednak opowiada się o tym, jak czasami bywa pod górkę. O tym, że życie matki nie jest usłane różami. Serena Williams opowiedziała o swoich trudnych momentach w roli matki.

„Nikt nie opowiada jednak o tych trudnych chwilach – o presji, jaką się czuje jako matka, o niesamowitym zawodzie za każdym razem, gdy słyszysz płacz dziecka” – wyznaje tenisistka.

Serena Williams i jej trzymiesięczna córeczka Alexis Ohanian pojawiły się na najnowszej okładce miesięcznika „Vogue”.

Wywiad, którego udzieliła tenisistka, nakreślił prawdę o macierzyństwie. Prawdę, którą tak wiele matek skrzętnie ukrywa przed światem, udając, że bycie mamą to bycie bio, fit i zawsze uśmiechniętą z fantastycznymi fotkami na Instagramie.

Serena Williams to twarda babka i trudno jest jej ujawniać swoje słabości i w ogóle przyznawać, że takie ma. Jako sportowiec jest przyzwyczajona do nieustannej walki i pokonywania słabości, ale nie spodziewała się, że bycie matką bywa trudniejsze  od presji na zawodach sportowych. Williams przyznała, że początki macierzyństwa niemal nie wpędziły jej w depresję.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz