Siostry Kardashian będą wychowywać dzieci samotnie?

Kim, Khloe oraz Kylie znane z udziału w programie „Z kamerą u Kardashianów” „zostały zmuszone do przygotowywania się do roli samotnych matek” - donosi In Touch.

Kim Kardashian Khloe Kardashian

 

Według amerykańskiego magazynu, sławne rodzeństwo sióstr, z których każda oczekuje upragnionego dziecka w przyszłym roku, stoi w obliczu problemów w relacjach partnerskich. Gazeta informuje, że w przypadku Khloe, która jest w ciąży z pierwszym dzieckiem, jej chłopak, Tristan Thompson, „absolutnie nie śpieszy się, aby ją poślubić”. "Tristan już wyrzucił jedną ciężarną dziewczynę i Khloe obawia się, że to samo mogłoby przytrafić się jej” - podaje tabloid. "Tristan traktuje to jako zabawę, i nie przejawia pełnego zaangażowania, więc Khloe będzie musiała wychowywać to dziecko sama" – dodaje tygodnik.

Kim i amerykański raper Kanye West, którzy oczekują poszerzenia rodziny, także nie znajdują wspólnego języka. Jak twierdzi In Touch, każde z nich ma inne odczekiwania. Ich małżeństwo trwa nadal, ale wraz z pojawieniem się trzeciego dziecka, kwestią czasu będzie oficjalnie zakończenie związku. Źródło przypomina niedawne załamanie nerwowe, jakiego doznał Kanye, i prognozuje, że „Kim nie chce sama wychować nowego dziecka, ale być może będzie do tego zmuszona”.

Podobnie ma się sprawa z ciężarną Kylie, która również ma powitać pierwsze dziecko. Media przytaczają opinię o Travisie Scottie: "Kylie naciska na Travisa, aby ją poślubił, ale on nie jest jeszcze gotowy". Podkreślają, że „Scott zbytnio koncentruje się na swojej karierze i nie przejawia zachowań charakterystycznych oddanemu ojcu".

Jednak komentatorzy zwracają uwagę, że niedawno opinię publiczną obiegła wiadomość o porzuceniu Kylie przez Scotta, tymczasem para nadal pozostaje w związku. Podobnie do mediów dotarła informacja, że Kourtney Kardashian jest również w ciąży. Ojcem rzekomo miałby być model Younes Bendjima. Przypadki te zalecają ostrożność w traktowaniu faktów medialnych całkowicie poważnie – konkludują komentatorzy.

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz