Słodki biznes: Pokaz pociągów i okropny sweter

Buddy Valastro to jeden z najsłynniejszych cukierników w całych Stanach Zjednoczonych. Mistrz cukiernictwa, którego wypieki są niezwykle spektakularne.

Buddy Valastro

Jego torty zachwycają nie tylko smakiem i kolorem, ale również wielkością i kształtem. Które z gwiazd nie zamawiały u niego wypieków? Ma rzeszę klientów wśród celebrytów i polityków.

Bartolo "Buddy" Valastro urodził się 3 marca 1977 r. Dziś to główny bohater amerykańskiego show. Swoją pracę w cukierni zaczął w wieku 17 lat. Jest jedynym synem i najmłodszym dzieckiem Bartolo i Mary Valastro. Dorastał w Little Ferry w stanie New Jersey. Ożenił się z Elizabetta "Lisa" Belgiovine, z którą ma czwórkę dzieci: Sofię, Bartolo Buddy'ego III, Marco'a, Carlo'a. W 2012 r. został jednym z 50. najbardziej wpływowych ludzi stanu.

Co takiego magicznego jest w wyrobach Buddy’ego Valastro? Wspaniałe torty czynią tego wykonawcę mistrzem sztuki kulinarnej. Buddy wykorzystuje swoje sztuczki przy tworzeniu tortu – myjni samochodowej, czy tortu - kolejki torowej w ogrodzie botanicznym, w którym nawet ziemia zrobiona jest z rozdrobnionej czekolady. „Ogród botaniczny, święta, pokaz kolejek – wszystko w jednym” - mówi z ekranu Buddy Valastro.

Ekipa cukierni wkłada mnóstwo pracy w wykonanie każdego wyrobu. Oferta to 99 pysznych tortów na lato, kiedy słońce świeci, przyroda się zieleni i chętniej sięgamy po coś delikatnego i przyjemnego do zjedzenia. Na specjalne okazje są torty urodzinowe, weselne i świąteczne. Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich latach często przeszukiwane specjały, Wigilia to więc jeden najbardziej pracowitych dni w roku dla Buddy’ego Valastro.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz