Czy trzecie royal-baby zostało poczęte w Polsce?

Książę William i księżna Kate oczekują trzeciego dziecka. Pałac Kensington oficjalnie potwierdził radosną nowinę.

Książę William i księżna Kate oczekują trzeciego dziecka. Pałac Kensington oficjalnie potwierdził radosną nowinę. Brytyjskie tabloidy wyliczyły, że dziecko mogło zostać poczęte podczas oficjalnej wizyty w Polsce. Czy książęcej parze należy się 500 Plus?

Książę William i księżna Kate są wzorowymi rodzicami. Wychowują czteroletniego Georga i dwuletnią Charlotte. Ich córeczka przyszła na świat 2 maja 2015 r. W miniony czwartek gazety obiegło zdjęcie, jak książę niesie tornister swojego syna. To był pierwszy dzień nauki 4-letniego księcia Georga. William z odprowadzeniem musiał poradzić sobie sam. Jego żona w tym czasie została w „domu”. Pałac Kensington poinformował, że źle się czuje. Być może dopadły ją poranne mdłości? Takie przypuszczenia snuli brytyjscy dziennikarze. Z uwagą śledzili bowiem wcześniejsze ciążowe przypadłości Kate. Podkreślali, że właśnie cierpiała na uporczywe wymioty.

Wszystko wskazuje na to, że i tym razem nie ominęły one biednej Kate. Trudy początku ciąży może osładzać fakt, że trzecie będzie dziewczynką. Na ile jednak to są medialne spekulacje, a na ile prawda: takiej wiedzy nie mamy. Pozostaje poczekać cierpliwie do szczęśliwego rozwiązania, którego życzymy księżnej z całego serca!

wsz

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz