Ulubienica Maluchów kończy w grudniu 15 lat!

Czego przez ten okres nauczyliśmy się od Rybki MiniMini?

urodziny

20 grudnia 2003 roku Rybka po raz pierwszy pojawiła się na ekranie polskich telewizorów. Dzieci z miejsca pokazały jej uroczy wygląd, zawsze uśmiechniętą buzię oraz programy, jakie były dedykowane dla Najmłodszych. Teraz Rybka kończy 15 lat, a z tej okazji twórcy Rybki przygotowali dla niej i jej fanów fantastyczne prezenty: konkursy z niesamowitymi nagrodami oraz możliwość porozmawiania z Rybką na żywo w kinach.

Zobacz też: Czy wiesz, czym jest nadziąślak?

Pierwszy z organizowanych konkursów, „Urodziny z Rybką MiniMini”, zachęca najmłodszych widzów oraz ich rodziny do wysłania filmów z życzeniami dla Rybki. Dzięki temu można jej osobiście podziękować za 15 lat wielkiej przyjaźnI! Konkurs wystartował w czwartek, 6 grudnia i trwać będzie aż do 6 stycznia 2019 roku. Laureaci zostaną nagrodzeni przyjęciem urodzinowym oraz upominkami zorganizowanym przez stację.

Drugim jest całoroczny konkurs: „Moje urodziny”, który wystartuje w poniedziałek, 17 grudnia. By wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę internetową mojeurodziny.miniminiplus.pl i zamieścić zdjęcie oraz informację o dacie urodzin swojej pociechy. W ramach programu „Moje urodziny” na antenie MiniMini+ pokazywane będą zdjęcia jubilatów.

Z okazji swoich 15 urodzin Rybka pojawi się również w Multikinach, gdzie pojawi się na żywo przed swoimi widzami. Twórcy Interaktywnego Show, stacja MiniMini+, polska sieć kin Multikino oraz firma Verne Vision, przygotowali specjalne pokazy, w ramach których mali widzowie wspólnie z bohaterką show przeżywają niezwykłe przygody i decydują o przebiegu fabuły. Dzieci nie tylko widzą Rybkę na dużym ekranie, ale także mogą wejść z nią w różnego rodzaju interakcje, takie jak rozmowa czy wspólne śpiewanie i taniec.

Czego będziecie życzyć Rybce z okazji jej 15-stych urodzin?

 

Redakcja

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz