7 przyjaciół pracujących w straży pożarnej zostało ojcami... praktycznie w tym samym czasie!

Poznajcie historię sławnego w internecie zdjęcia. Na pewno Was zachwyci!

strażacy

Powiększające się rodziny są jak magia - na pewno nie raz zaobserwowaliście, że znajomi zostają rodzicami w podobnym czasie. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, po prostu czasami tak się dzieje. Sytuacja zmienia się, kiedy 7 przyjaciół pracujących w tym samym miejscu ma dzieci... w odstępie zaledwie 15-stu miesięcy! To idealny przypadek na viral w internecie, z tym ciężko polemizować.

Z tej okazji, strażacy z jednostki w Glenpool w Stanach Zjednoczonych zapozowali razem ze swoimi dziecmi w uroczej sesji fotograficznej. Fotografem stała się jedna z żon strażaków, Melanie Todd.

Dzielni strażacy, którzy na co dzień mierzą się z wielkimi wyzwaniami, ale jak okazuje się, utrzymanie w spokoju tyle Maluchów na raz, może być nawet trudniejsze niż walka z ogniem. Zrozumie to każdy rodzic.

Zobacz też: Strażacy pomogli odebrac poród!

Z ciekawych rzeczy - łącznie tych 7 mężczyzn ma 16 potomków. Wszyscy są zwolennikami edukacji domowej, a swoje dzieci wożą łącznie na około 88 zajęć sportowych tygodniowo.

Uważają się za jedną, wielką rodzinę, do której należą nie tylko mężczyźni i dzieci, lecz także ich żony. 

Zdjęcie podbiło internet, a jedna z kobiet podsumowała je słowami: „Ucieszyło nas, że mogliśmy wnieść trochę uczucia i słodyczy do wiadomości, które ludzie otrzymują, w epoce, która przepełniona jest negatywnymi informacjami”.

Przeczytaj: Ojcostwo po 50-tce

Nie możemy podsumować tego inaczej: taka rodzina i taka przyjaźń prawdziwie zasługują na udostępnianie!

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz