William i Kate zabronili dzieciom zabawy ich ulubionym gadżetem

Książę William i księżna Kate z wielką dbałością wychowują swoje dzieci, podjęli więc ważną decyzję w kwestii ich wychowania.

william_kate_childs

Książę George i księżniczka Charlotte odbierają staranne wychowanie i edukację, a także mają bezpieczne zabawy. Z tego powodu William i Kate zabronili dawania dzieciom iPadów. A ten jest ich ulubionym gadżetem. 

Świecący ekran skutecznie przyciąga uwagę maluchów. Czy to jednak dobre dla ich rozwoju i zdrowe? Księżna Kate i książę William mają na ten temat sprecyzowane zdanie.

„Jako dwie osoby, które dorastały bez rozrywkowych gadżetów, są wyznawcami zabawek, gier na świeżym powietrzu i zachęcania do rozwijania wyobraźni. Nie podoba im się więc pomysł stawiania ekranu dzieciom przed twarze - donosi magazyn Us Weekly.

Zamiast tego książę George i księżniczka Charlotte mogą liczyć na tradycyjne zabawki i zabawy. Z książętami bawią się nie tylko rodzice, ale i dziadkowie. Tata i mama Kate często ich bowiem odwiedzają.

„Rodzice Kate są częstymi gośćmi w ich domu i zostają na cały weekend. Zarówno William, jak i dzieci cieszą się z tej bliskiej relacji” - dodaje Us Weekly.

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz