Zaskakująca decyzja Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska karmi jeszcze piersią małą córeczkę, Laurę, ale podjęła zaskakującą decyzję!

Natalia Kukulska z córką

Piosenkarka w 2000 roku, po 10-letniej znajomości, wyszła za mąż za perkusistę Michała Dąbrówkę. Mają troje dzieci: syna Jana (ur. 24 czerwca 2000 r.) i dwie córki, Annę (ur. 2005 r.) i Laurę (ur. 5 stycznia 2017 r.).

Natalia studiowała na Wydziale Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego, ale porzuciła studia, ponieważ okazało się, że  nie może jednocześnie nauce i śpiewaniu poświęcać wystarczająco dużo czasu. Wybrała scenę muzyczną.

Teraz uważa, że łączenie tych dwóch światów, filozofii i muzyki, dawało jej równowagę. Z jednej strony był spokój, a z drugiej życie na wysokich obrotach.

- Miałam poczucie, że nie zaniedbuję sfery intelektualnej swojego życia, że znajduję czas na refleksję i odpoczynek. Dziś, mając trójkę dzieci i pracę, bardzo tęsknię za takim wyciszeniem – wyznaje.

Uważa, że powoli zaczyna planować swój czas, kiedy więc obie z córeczką przestaną być nierozłączne, będzie mogła na dłużej zostawić ją pod czułą opieką taty, albo niani. Wtedy mogłaby kontynuować studia.

- Filozofia pomaga, jest fantastycznym ćwiczeniem myślenia. Często do niej wracam. Jest tematem zostawionym, za którym tęsknię. Wrócę do studiowania sama dla siebie – zdradza gwiazda.

Jak podkreśla, gdyby nie filozofia, teksty jej piosenek nie byłyby tak refleksyjne.

TW

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz