Piękne zdjęcie Anny Lewandowskiej z małą Klarą podbija internet! [FOTO]

I wszystko jasne!

Anna Lewandowska

 

Tyle się teraz mówi o Annie Lewandowskiej... Sportsmenka każdym swoim wpisem na Instagramie wywołuje ogrimne poruszenie. Ma rzesze fanów i rzesze krytyków. Ech, z pewnością nie łatwo być celebrytką...

Wokół jej najnowszego wpisu również zrobiło się głośno, jednak tym razem Lewandowska nie wzbudziła żadnych kontrowersji. Po prostu zamieściła na swoim profilu zdjęcie z 3-miesięczną obecnie Klarą i opatrzyła je czułymi hashtagami. Z fotografii bije mnóstwo matczynej miłości i ciepła, a znana w całej Polsce Lewandowska nie jest ukazana jak celebrytka, tylko jak zwyczajna mama, jakich wiele.

Ta właśnie zwyczajność budzi mnóstwo ciepłych uczuć, nic wiec dziwnego, że tak zachwyciła internautów. Piszą: "Jak słodko.", "Dwie piękne gwiazdeczki. Najczystsza i najsilniejsza miłość na świecie.", "Cudowny widok". Najtrafniejszy był chyba komentarz dziennikarki Kingi Rusin: "I to jest właśnie miłość". Nic dodać, nic ująć.

 

zg

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

zła matka
2017-08-18 19:16:40

Taka fit, zdrowa a nie zdaje sobie sprawy jaką może krzywdę dziecku zrobić całując w usta... No ale przecież zdjęcie ważniejsze...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mamita
2017-08-19 13:53:52

Tyle razy całuje moje dzieci i nic mi się nie dzieje. Może najlepiej wszyscy przestanmy okazywać naszym dzieciom miłość,bo możemy im krzywdę zrobić. Głupota.!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz