Znamy płeć dziecka Weroniki Rosati! Chłopiec czy dziewczynka?

Weronika Rosati i jej partner Robert Śmigielski już za kilka miesięcy powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Sprawdź, jakiej płci będzie maleństwo.

Weronika Rosati

Aktorka zdradziła, jakiej płci jest dziecko, które już za trzy miesiące przyjdzie na świat. Synek czy córeczka?

Od kiedy aktorka oficjalnie potwierdziła wiadomość o ciąży, media i fani pytają o płeć dziecka. Weronika Rosati przyznała w jednym wywiadów, że mimo zaawansowanej ciąży, nie wie jeszcze, czy będzie miała córkę czy syna. 

Po długim czasie niepewności w końcu zdradziła - spodziewa się córeczki!

Ojcem dziecka jest Robert Śmigalski, ortopeda i ekspert "Dzień Dobry TVN". Para jest ze sobą od ponad roku. Dla aktorki jest to pierwsza ciąża, natomiast jej o 18 lat starszy partner ma już czworo dzieci.

Weronika Rosati jakiś czas temu wyznała, że chciałaby mieć córkę, której mogłaby nadać imię Elżbieta. Skąd ten wybór? W taki sposób aktorka chciałaby oddać hołd swojej wielkiej idolce Elizabeth Taylor, która od zawsze była jej wielką inspiracją.

Wygląda na to, że Weronika Rosati mimo ciąży nie chce wycofać się z życia publicznego. O ciąży opowiadała na czerwonym dywanie na premierze filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet". Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i szybki powrót Weroniki Rosati do pracy na planach filmowych.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz