Znamy płeć i imię dziecka Mateusza Damięckiego

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska wkrótce zostaną rodzicami. Mają już dla swojego dziecka imię, które wybrali zainspirowani podróżą do Włoch.

Mateusz Damiecki

Mateusz Damięcki niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Aktor od kliku lat spotyka się z Pauliną Andrzejewską, ale dopiero jakiś czas temu zaręczył się ze swoją ukochaną. Mówi się, iż długo zwlekał z decyzją, gdyż miał w pamięci niepowodzenie swojego pierwszego małżeństwa, które zakończyło się po zaledwie 8 miesiącach od ślubu.

Co prawda para oficjalnie nie wypowiadała się także o ciąży, ale do mediów informacja ta przedostała się już jakiś czas temu. Radosne wieści zostały w końcu potwierdzone przez najbliższą rodzinę gwiazdy serialu „W rytmie serca”. Potwierdziła je też agentka Mateusza, Agatha Slaby-Bolińska.

Pierwsze dziecko Damięckiego i Andrzejewskiej ma przyjść na świat już na wiosnę 2018 r. Para ma przywitać syna, któremu nada imię Franciszek. Chłopiec otrzyma je na cześć św. Franciszka z Asyżu. Pomysł przyszłych rodziców wziął się podobno z inspiracji wycieczką do miejsca narodzin świętego patrona. Nie jest bowiem tajemnicą, że Mateusz Damięcki jest osobą wierząca. Również z tego powodu stara się ponoć o unieważnienie swojego pierwszego małżeństwa, aby móc również na ołtarzu zawrzeć przysięgę małżeńską ze swoją ukochaną Pauliną.

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz