Fenomen serii książkowej

Pucio to jedna z najlepiej sprzedających się książek w Polsce w ostatnim czasie. W czym tkwi jej sekret?

pucio

Pucio to cała seria książek. Bardzo sympatyczny chłopiec o imieniu Pucio stał się nieodłączynym towarzyszem zabaw i edukacji wielu polskich dzieci. Wraz z nim nasze dzieci uczą się mówić i z jego pomoca poznają świat. Czy autorka spodziewała się takiego sukcesu? W czym tkwi sekret Pucia?

Dajmy na to, że mamy niespełna roczniaka, który jest dzieckiem przypominającym chłopca Bam-Bam (jego rodzicami byli Betty i Barney Rubble z bajki Flinstonowie). Taki chłopiec nie chce czytać, nie potrafi na niczym się skupić. Nie ogląda obrazków, a siedzenie w miejscu go nudzi. Nagle na roczek dostaje Pucia i odtąd siedzi grzecznie na dywanie. Jak to się mogło stać?

Pucio jako produkt

Pucio to wspaniała rozrywka dla dziecka. To jedna z najlepiej zaprojektowanych książek, które są obecne na polskim rynku. Patrzą na nią przychylnie poloniści, logopedzi i rodzice, a także graficy i specjaliści z wydawnictw. Twarda oprawa, odporna na zniszczenia, przepiękne ilustracje, które ciekawią malucha i barwne postacie to tylko część tego, dlaczego Pucio jest tak popularny.

Książka dostosowana do Twojego dziecka

Pucio rozwija się jak każde dziecko - uczy się mówić pierwsze słowa, na które składają się proste sylaby. Pucio uczy się również pierwszych zdań i trudniejszych słów. Pucio zwiedza świat i poznaje sie z nowymi prawidłowościami, które rządzą naszą rzeczywiatością. Ma też zwierzątko i młodsze rodzeństwo, którym trzeba się opiekować, a każdy w rodzinie Pucia odgrywa swoją niepowtarzalną rolę.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz