Pierwsze zabawki maluszka - od momentu narodzin z Fisher-Price®

Od samego początku dzień maluszka powinna wypełniać twórcza, rozwijająca zabawa oraz następujący po niej spokojny, regenerujący sen.

Mata gimnastyczna Wesoły samochodzik 3w1

Gdy na świat przychodzi nowy członek rodziny, pragniemy, by od pierwszych chwil życia otrzymał od nas wszystko to, co najlepsze. Chcemy otoczyć go troską, bezgraniczną miłością, ale też przedmiotami, które będą go uspokajać, zapewnią bezpieczeństwo oraz odpowiedni rozwój. Dlatego warto starannie dobierać wartościowe zabawki i akcesoria. Do takich należą Mata gimnastyczna „Wesoły samochodzik” 3w1 oraz Karuzela z misiami od Fisher-Price®, które warto uwzględnić w wyprawce każdej przyszłej mamy.

Od samego początku dzień maluszka powinna wypełniać twórcza, rozwijająca zabawa oraz następujący po niej spokojny, regenerujący sen. Fisher-Price® prezentuje dwa wyjątkowe produkty stworzone, by zaspokoić te kluczowe dziecięce potrzeby i dostarczyć maluszkom wielu chwil radości już od pierwszych dni życia.

Mata Wesoły samochodzik 3w1 (DFP07) to miejsce idealne do relaksu i zabawy, ale przede wszystkim do ćwiczeń, które pomogą maluchowi w osiąganiu kolejnych etapów rozwoju ruchowego. 

Żeby korzystać z wrodzonych umiejętności fizycznych i prawidłowo rozwijać się ruchowo, dziecko potrzebuje odpowiedniej przestrzeni. Konieczne jest miłe podłoże do leżenia i ciekawe zabawki dookoła zachęcające do obracania się w ich kierunku – radzi dr n. hum. Justyna Korzeniewska, psycholog dziecięcy.

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz