Kiedyś i dziś - wcześniaki, które przebyły niesamowitą drogę [ZDJĘCIA]

Gdy patrzy się na nich teraz, a po chwili zerka na zdjęcia zrobione kilka chwil po urodzeniu, stwierdzić można z całą pewnością: to prawdziwi wojownicy!

wcześniaki

Dylan i Elizabeth urodzili się w 29. tygodniu ciąży. Ważyli niecały kilogram i pierwsze tygodnie życia spędzili na oddziale intensywnej terapii. Elizabeth wróciła do domu po 80 dniach, a jej braciszek po 100. Przez cały pobyt na oddziale, Kate McGowan zapamiętała, jak jej córeczka uczyła się jeść, a synek przechodził wiele operacji. Obecnie bliźnięta mają 6 lat i są żywymi i szczęśliwymi dziećmi. Elizabeth jest opiekuńcza w stosunku do brata, a Dylan nie ma problemu ze znalezieniem przyjaciół. Chłopiec cały czas mówi i zadaje mnóstwo pytań na interesujące go tematy.

Każdy rodzic wcześniaków wie, że dni na oddziale intensywnej terapii są bardzo ciężkie. To prawdziwy roller-coaster z mnóstwem wzlotów i upadków, ale wieńczy je szczęśliwy moment, w którym w końcu można zabrać dzieci do domu. Obejrzyj zdjęcia i poznaj historie wcześniaków, które udowadniają, jak wiele pokonały przeciwności >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz