Te maleństwa przeżyły, choć nikt nie dawał im szans. 15 niesamowitych historii o woli życia [FOTO]

Są ustalenia, które regulują, kiedy lekarze mają ratować dziecko. Zbyt małe i zbyt wcześnie urodzone jest poronieniem, a te maluchy udowodniły, że jest inaczej. Poznaj historie 15 wojowników!

wcześniak

W większości przypadków literatura przekonuje, że tak małe i tak wcześnie urodzone dzieci nie mają szans na przeżycie. Są jednak historie przywracają wiarę, gdyż okazuje się, że nadzieja potrafi zdziałać więcej niż nauka. Lekarze i naukowcy byli zaskoczeni nie raz, widząc tak wcześnie urodzonego malucha, który się nie poddał wszelkim teoriom i przeżył.

Te historie potwierdzają, że nauka ma swoje ograniczenia i nie jest w stanie wszystkiego wyjaśnić. To jest zdumiewające, jak wiele tajemnic ma nasze ciało i nadal może stawać w opozycji do naukowego rozumowania.

Zdaniem lekarzy do przeżycia zdolne są dzieci urodzone po 24 tygodniu ciąży, wówczas ich szanse przeżycia wahają się miedzy 50 a 80%. Mniejszym dzieciom daje się zaledwie 10-35%. O to 15 niewiarygodnych historii dzieci, które miały szanse znacznie niższe niż 50%, i dają nadzieję rodzicom, że takie maluszki są w stanie przetrwać.

Poznajcie małych wielkich wojowników >>>

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2018-04-23 01:13:05

A potem taki umysłowy niedorozwój całe społeczeństwo musi utrzymywać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz