10 rzeczy, których mamy nie mają NIGDY DOSYĆ!

Rodzicielstwo w dobie konsumpcjonizmu i zalewu komercyjnych reklam nie jest łatwe i trzeba mieć niezwykle silną wolę, żeby się temu przeciwstawić.

mama i dziecko

Jak śpiewała Madonna, żyjemy w materialnym świecie (`we are living in a material world`) i chociaż staramy się, żeby tak nie było, to niestety nie da się tego uniknąć, a bez pewnych rzeczy po prostu nie potrafimy żyć. Rodzicielstwo w dobie konsumpcjonizmu i zalewu komercyjnych reklam nie jest łatwe i trzeba mieć niezwykle silną wolę, żeby się temu przeciwstawić. Z drugiej strony ciężko pracujesz, wychowujesz dzieci, należy Ci się trochę przyjemności od czasu do czasu i jeśli kupowanie rzeczy jest dla Ciebie taką przyjemnością, to możesz sobie przecież na to pozwolić. Większość z mam bardzo lubi wydawać pieniądze na swoje pociechy. Oczywiście najpierw kupujesz to, co jest potrzebne, ale czasem też pozwalasz sobie na odrobinę szaleństwa, jak np. bandaże z bohaterami bajek (chociaż te zwykłe są dużo tańsze) czy płyn do kąpieli o zapachu gumy balonowej. Nie martw się, każdy rodzic robi tak od czasu do czasu.

Dalje kilka rzeczy, które może nie są najważniejsze podczas wychowywania i dbania o dziecko, ale niezwykle ułatwiają życie i wielu rodziców zgodnie twierdzi, że nie wyobraża sobie bez nich funkcjonowania. A Ty?

 

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Pati
2015-09-16 09:38:02

re: 10 rzeczy, których mamy nie mają NIGDY DOSYĆ!

Absolutnie chusteczki nawilżane na pierwszym miejscu :) Mam oddzielne do różnych celów, w samochodzie, do kuchni, do mebli ;) a dla dzieci najbardziej uniwersalne i najlepsze do codziennego stosowania są Kindii Skin Balance.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Happy MUMMY
2015-07-31 00:57:04

re: 10 rzeczy, których mamy nie mają NIGDY DOSYĆ!

promienie UVB są potrzebne do tego by witamina D zaczęła swoje dobroczynne działanie w naszym i dziecka organiźmie, sprawdź krem przeciwsłoneczny!!!!!!!!!! zanim GO UŻYJESZ

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz