12-latka w programie na żywo `szuka`ojca swojego dziecka

Testy DNA wykażą, który z gwałcicieli spłodził dziecko. Czy ukraińska telewizja nie posunęła się za daleko?

Tanya Luchishin

Jakieś 10 lat temu oglądałam film "Śmierć na żywo" W ramach reality show uczestnicy grali w rosyjską ruletkę, celując sobie w głowę częściowo naładowaną bronią. Przerażający medialny wyścig! Wtedy wydawało się to niewiarygodne, jednak patrząc na to, co dziś mamy w telewizji można mieć wrażenie, ze za słupkami oglądalności producenci są w stanie posunąć się naprawdę daleko.

Seks w jacuzzi w pierwszym polskim Big Brotherze był szokujący, ale dziś seks przed kamerami nie jest niczym nadzwyczajnym. Ślub z obcym człowiekiem, czy pranie rodzinnych brudów? Standard! Niegdyś szokujący Jerry Springer dziś nie robi wrażenia. Coraz mniej to szokujące, ale producenci nadal szukają "oryginalnych pomysłów".

Ukraińscy producenci przeszli samych siebie. 12-lenia Ukrainka, Tanya Luchishin zaszła w ciążę, gdy miała zaledwie 11 lat. Tanya jednak nie wie, kto jest ojcem maluszka, gdyż była gwałcona przez wiele osób. Do konfrontacji potencjalnych ojców doszło na oczach widzów. Pikanterii całości dodaje fakt, że dziewczynka była zmuszana do seksu zarówno z 18-letnim sąsiadem, i jak się później okazało, gwałcona przez członków swojej rodziny: ojczyma (30 lat), brata (15 lat) i przyrodniego brata (17 lat).

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz