`50 palców u rączek, 50 palców u nóżek` - zobacz, jak wygląda pięciokrotne szczęście! [ZDJĘCIA]

W styczniu australijska fotografka Erin Elizabeth Hoskins opublikowała ciążowe zdjęcia Kim Tucci, która spodziewała się pięcioraczków. 4 miesiące później znów możemy oglądać całą piątkę. Tym razem już poza brzuchem mamy.

Kim Tucci

Kim Tucci urodziła pięcioraczki 28 stycznia 2016 roku, w 29. tygodniu ciąży. Nadała dzieciom imiona: Tiffany, Penelope, Beatrix, Allie i Keith. 7 kwietnia na facebookowym fanpage`u Surprised by Five Kim poinformowała, że wszystkie dzieci zostały wypuszczone ze szpitala, są w domu i mają się bardzo dobrze.

Miesiąc później, Erin Elizabeth Hoskins, ta sama fotograf, która zrobiła Kim ciążową sesję zdjęciową, opublikowała na swojej stronie fotografie pięcioraczków. W opisie albumu napisała: „Kim przetrwała niezwykle wymagającą ciążę, nigdy nie wahała się w swojej sile i determinacji, aby bezpiecznie sprowadzić dzieci na świat. Kim jest źródłem inspiracji, to był dla mnie zaszczyt, by udokumentować jej podróż.”.

Hoskins przyznała, że społeczność Perth, gdzie mieszka Kim, wpiera jej rodzinę, a babcia założyła nawet fundację, która pozwoli na zebranie pieniędzy na 9-cio osobowy samochód.

„Wszyscy staramy się pomóc jej osiągnąć cel zakupu vana, który pomieści całą jej rodzinę. W tej chwili muszą podróżować w 3 oddzielnych samochodach! Każda pomoc, którą mogliby uzyskać byłaby bardzo mile widziana.” – powiedziała fotografka.

Ciąża Kim była bardzo rzadka i obarczona była wysokim ryzykiem. Naturalnie poczęte pięcioraczki są bardzo nietypowe – zdarza się to zaledwie raz na 60 milionów ciąż. W związku z tym, lekarze zasugerowali, by dokonać aborcji trójki dzieci, by reszta miała większe szanse na przeżycie.

„Obejrzałam film na YouTube o procedurze aborcji i płakałam. Nigdy nie mogłabym tego zrobić! Czy byłam samolubna nie dając dwójce moich dzieci 100% szans na przeżycie? Wiedziałam tylko, że już je kocham, a każde bicie serca, które słyszę, jeszcze bardziej mnie z nimi łączy.” – napisała na swoim fanpage`u Kim.

Ciąża nie była łatwa dla Kim. Kobieta odczuwała ból, dyskomfort, miała nieprzespane noce, ciągłe wizyty w toalecie i musiała stosować się do diety 6000 kalorii, która pozwoliła utrzymać jej dzieci. Mimo tego przyznała, że ciągłe bóle, rozstępy i pobyty w szpitalu były warte widoku zdrowych dzieci.

„Mój mąż zawsze przypomina mi, że powinnam nosić moje rozstępy z dumą i być dumna z tego, co osiągnęło moje ciało. Bez męża, załamałabym się już dawno temu.” – przyznała Kim.

Zobacz szczęśliwe i zdrowe pięcioraczki!

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

haahah
2016-05-14 18:14:02

re: `50 palców u rączek, 50 placów u nóżek` - zobacz, jak wygląda pięciokrotne szczęście! [ZDJĘCIA]

50 placów u nóżek hahaha brawo za pisownię xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz