51-letnia kobieta urodziła własną wnuczkę! (ZDJĘCIA)

Chora na stwardnienie rozsiane 51-latka urodziła dziecko swojej córce.

surogatka

Mandy Stephens i jej mąż Jamie nie mogli się już doczekać, aby mieć dziecko po ślubie w 2013 roku. Niestety, Mandy przez długi czas miała problemy z zajściem w ciążę, więc para zdecydowała się na in vitro. Kobeta zaszła w ciążę, a USG w 20. tygodniu wyglądało idealnie. Oczekiwali zdrowego synka, nazwali go Theo. Niestety, po krótkim czasie Mandy straciła dziecko. Był to wstrząs dla małżeństwa. Choć nie chcieli poddwać się rozpaczy, czuli, że świat się zatrzymał.

 

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Adam
2016-05-29 18:47:55

re: 51-letnia kobieta urodziła własną wnuczkę! (ZDJĘCIA)

Moja żona leczy SM 15 lat - 13 pierwszych to leki standardowe i interferon poprawy żadnej wózek i nic więcej. Od 2 lat stosujemy zioła i efekt jest taki - żona odzyskuje równowagę o chód, ustępuje drętwienie, spadły przeciwciała ANA I i II do 1:40. Czy trzeba to komentować? Dla zainteresowanych to nic nadzwyczajnego, skład kilku ziół z apteki - żeń-szeń, chaber bławatek, immunomodulin, kolcorośl. Dla oczyszczenia chlorella + witamina D i C.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kr
2015-09-07 09:49:29

re: 51-letnia kobieta urodziła własną wnuczkę! (ZDJĘCIA)

i super! moja matka kiedys powiedziala ze gdyby trzeba bylo zrobilaby dla mnie to samo... przynajmniej dziecko nosi osoba ktorej sie w pelni ufa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz