64-letnia Hiszpanka urodziła bliźniaki! Jej cesarskie cięcie zostało nagrane i dostało się do sieci [VIDEO]

Kobieta została jedną z najstarszych mam na świecie.

64 letnia Hiszpanka została mamą

Hiszpanka, której imię nie zostało ujawnione stała się drugą najstarszą matką w Hiszpanii po tym, jak przez cesarskie cięcie na świat przyszły bliźnięta. 64-latka jest również jedną z najstarszych matek na świecie, zaraz po Daljinder Kaur z Indii, która urodziła dziecko w 2015 roku w wieku 70 lat.

Chłopiec i dziewczynka urodzili się zupełnie zdrowi, ważąc 2,3 kilograma i niewiele ponad 2 kilogramy. Hiszpanka ma już jedno dziecko poczęte dzięki in vitro w Stanach Zjednoczonych. Dziewczynka została jednak kobiecie odebrana 6 lat temu ze względu na problemy z higieną i edukacją. Obecnie mieszka z bliskimi krewnymi.

„Jest to przypadek wyjątkowy nie tylko dla regionu, ale także dla całej Hiszpanii. To jedna z niewielu kobiet w wieku powyżej 58 lat, której udało się pomyślnie donosić ciążę z bliźniakami.” – powiedział rzecznik szpitala.

Zobacz krótkie nagranie z cesarskiego cięcia 64-latki!

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Sylwia
2017-03-11 22:17:09

Bez przesady.. jaka trzeba być egoistka żeby w takim wieku decydować się na dziecko.. czy jest w stanie zapewnić im godne życie? Przecież za jakiś czas one zostaną same.. bądźmy powazni naprawdę, bo jej chora potrzeba może się odbić na potomkach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz