A co, gdyby to tata zajmował się rodziną i domem? Genialna reklama! [VIDEO]

W końcu ktoś zauważył, że kobiety mają za dużo obowiązków!

reklama Indesit

Coraz częściej filmy reklamowe mają cos więcej do powiedzenia, niż tylko zareklamować produkt. Od jakiegoś czas Ikea czy Allegro reklamują się w zupełnie inny sposób, teraz czas na Indesit.

Choć reklamowana jest pralka, twórcy mówią o wiele więcej. W końcu ktoś zauważył, że kobiety mają za dużo obowiązków!

A co, gdyby to tata zajmował się rodziną i domem?

W reklamie można zobaczyć typową rodzinę i jej dzień: pobudka, śniadanie, wyście do pracy, powrót z zakupów, kolacja, położenie dzieci spać i kiedy już wszytko ogarnięte i można odpocząć... słychać płacz dziecka. Brzmi znajomo? Autorzy reklamy jednak pokazali, jak wszystkie obowiązki wykonuje tata - na koniec dnia jest oczywiście zmęczony. Można mu współczuć? Widać jak wiele pracy ten ojciec wykonał dla swojej rodziny, tymczasem dla każdej z nas to chleb powszedni.

Z reklamy dowiadujemy się też, jaki procent prac domowych wykonują kobiety np. we Włoszech jest to 80%.

Zróbcie to razem

Reklamę kończy hashtag #DoItTogether - Zróbcie to razem. Choć to takie proste, to nie jest to tak oczywiste. Niestety wiele mam bierze na siebie zbyt wiele obowiązków, które mogą wpływać na samopoczucie i zdrowie kobiet. Jak wynika z badań, wiele kobiet nie angażuje partnerów w sprawy domowe, ale i Panowie nie garną się do dzielenia się obowiązkami. Jak wynika z badania "Podział obowiązków w polskiej rodzinie 2013", przeprowadzonego przez CPC - Join the Dots. 72% Polek wykonuje większość obowiązków domowych.

Kochane mamusie, a jak u Was wygląda podział obowiązków?

Koniecznie zobaczcie reklamę:

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz