Ala-Antkowe BLW czyli o Baby Led Weaning GŁOSEM doświadczonych MAM

Ania z Wrocławia, Asia z Poznania. Nigdy nie spotkały się w realu, znają się od niespełna miesiąca, ale udało się z tej krótkiej znajomości, która błyskawicznie przerodziła się w przyjaźń, stworzyć coś wartościowego. Nie zasypiały gruszek w popiele, ale zaczęły niezwłocznie działać. Najpierw założyły fanpage na Facebooku Ala’Antkowe BLW, a kilka dni temu wystartował ich wspólny blog pod tą samą nazwą. Dziewczyny nas zainspirowały, mamy nadzieję, że zainspirują i Was, drogie Czytelniczki.

blw

Życie z dzieckiem czasami nie należy do lekkich, ale bez wątpienia należy do przyjemnych i dających ocean szczęścia. Tak w jednym zdaniu mogłybyśmy podsumować BLW czyli starą jak świat, a niedawno nazwaną, metodę karmienia się niemowląt.

Gdy nadchodzi moment rozszerzania diety niemowlaka, szczególnie niedoświadczone mamy mają wiele obaw, pytań, rozterek związanych z tym jak się do tego zabrać. Z każdej strony napływają rozbieżne informacje. A to od babci: "Daj jej soczek przecierowy", a to od pediatry: „ Jeszcze pani karmi piersią? Proszę wprowadzić marchewkę", a to od koleżanek: "A mój już w 4 miesiącu jadł tarte jabłko" itd... . W natłoku informacji można się pogubić.

Jeśli więc jesteście na początku rozszerzania diety dziecka lub karmicie je łyżeczką, proponujemy zapoznać się z naszą historią z metodą Baby Led Weaning (BLW) w tle.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anna
2017-04-25 09:00:35

Fatalnie sie czyta ten artykul (nie wiem jak inne, nie zajrze wiecej) Przerzucanie stron, na kazddj z 13(!)po kilka zdan...miliard reklam, nieczytelny uklad. Brrrrr.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Arleta
2017-05-06 18:16:17

Zgadzam się w 100!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz