Angelina Jolie będzie miała siódme dziecko?

Gwiazda odczuwa pustkę związaną z rozstaniem z Bradem Pittem oraz faktem, że jej dzieci dorastają, usamodzielniają się i coraz mniej potrzebują pomocy matki – spekulują media.

Angelina Jolie

Angelina Jolie i Brad Pitt to rodzice szóstki dzieci, o które toczy się spór, po rozstaniu pary aktorów. Pierwszym dzieckiem był Maddox, który został adoptowany przez Angelinę w 2002 r. w Kambodży. Po trzech latach do rodziny dołączyła Zahara, zabrana przez aktorkę z sierocińca w Etiopii. Pierwsza biologiczna córka to Shiloh, która przyszła na świat w 2006 r. w Namibii, a jej ojcem jest Brad Pitt.

Czwartym dzieckiem pary, adoptowanym podczas podróży do Wietnamu, jest Pax. Zabrany został z sierocińca w dystrykcie Tam Binh. Następnie aktorka zaszła w ciążę bliźniaczą i urodziła chłopca Knoxa oraz dziewczynkę Vivienne.

Teraz Angelina Jolie znów zastanawia się nad powiększeniem rodziny i adoptowaniem kolejnego dziecka. Planuje to zrobić po zakończeniu zdjęć do filmu „Czarownica 2”, w której gra główną rolę.

Przeczytaj też: Angelina Jolie zwierzyła się księżnej Kate ze swoich problemów?

- To był dla nich bardzo trudny rok. Angelina chce dla wszystkich jak najlepiej. Nie ma wyjścia, więc czuje się bezradna, bez kontroli. Chce dla dzieci stabilności – analizują media.

Jak informują, siódme dziecko ma być rezultatem tzw. syndromu pustego gniazda. Mówi się, że tym razem gwiazda będzie chciała pomóc małym uchodźcom z Syrii.

TW

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz