Angelina Jolie zwierzyła się księżnej Kate ze swoich problemów?

US Weekly podzielił się ze swoimi czytelnikami mailem od informatora. Myślicie, że to prawda?

księżna kate

W zeszłym roku media z całego świata relacjonowały na bieżąco rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta. Wszyscy zastanawiali się przede wszystkim jak podzielą ogromny majątek oraz opieką nad wspólnymi dziećmi.

Zobacz też: Bądź świadoma jak Angelina Jolie. Wykonaj badanie, które może uratować życie

Od tamtej pory tylko od czasu do czasu czytamy o niewielkich nieporozumieniach pomiędzy byłymi małżonkami czy utrudnianiem sobie kontaktu z dziećmi.

Najnowsze plotki mówią też, że Angelina, która bardzo angażuje się w działalność charytatywną i ceni wrażliwych ludzi, upodobała sobie księżną Kate. W oczach aktorki Kate jest dojrzałą i mądrą kobietą - taką, z którą można porozmawiać na każdy temat i zwierzyć się z najskrytszych rzeczy.

I chociaż obie Panie poznały się ponad 3 lata temu, to ponoć ich znajomość dopiero teraz jest nieco bliższa.

Ostatnie spotkanie z księżną Kate odbyło się w Londynie, a Angelina podczas herbatki opowiedziała księżnej o trudach po rozstaniu z mężem. Wspomniała o tym, jak ciężko jej pozbierać się jej emocjonalnie i o trudach wychowania szóstki dzieci w samotności czy ustaleniami w sprawie opieki nad nimi. Informator US Weekly mówił też, że ponoć Jolie wspomniała o tym, że czasami tęskni za Bradem.

Myślicie, że faktycznie się zaprzyjaźniły?

 

AK

Źródło: kozaczek.pl

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz