Ciężarna zmierzyła się z mężem na treningu! Zobacz, kto wygrał! [FOTO+VIDEO]

Anna, mimo zaawansowanej ciąży i opieki nad bliźniętami, nie rezygnuje z treningów.

Anna Strode

Australijska blogerka fitness i mama 2-letnich bliźniąt, Anna Strode, postanowiła pokazać całemu światu, jak silne i niezwyciężone są wszystkie ciężarne. Zaproponowała mężowi udział w małym wyzwaniu, a jego efekty opublikowała na swoim instagramowym koncie. Kobieta była w swojej drugiej ciąży i spodziewała się dziewczynki, która miała pojawić się na świecie za miesiąc.

„Rhett często ze zdziwieniem przygląda się mi, gdy ćwiczę. Zawsze mówi: Nie wiem jak to robisz!. Postanowiłam więc zaproponować mu, by sam spróbował. Na początku się śmiał, ale wtedy powiedziałam: Mówię poważnie, musisz spróbować.” – wyjaśniała Anna.

Kobieta przykleiła mężowi do brzucha z pomocą taśmy piłkę lekarską, która miała symulować ciążowy brzuch. Następnie para wykonała razem kilka ćwiczeń, a efekt ich wspólnej pracy Anna opublikowała na Instagramie w postaci filmiku.

„Powiedzmy, że nie poszło zbyt dobrze…” – napisała w opisie video. „Kiedy tylko przykleiliśmy do jego brzucha piłkę lekarską powiedział: Jej, od tego naprawdę bolą plecy. Tak, właśnie dlatego to kobiety rodzą dzieci, a nie mężczyźni.”.

Anna, mimo trzeciego trymestru, stara się ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu po około 30 minut. Od czasu zajścia w ciążę trochę zmodyfikowała swój trening, ale przede wszystkim wsłuchiwała się w ciało. Pierwsze 17 tygodni ciąży były dla niej najtrudniejsze z powodu mdłości i wtedy odpuściła treningi, ale jak tylko zaczęła czuć się lepiej wróciła do ćwiczeń.

Chcesz się przekonać, jak Anna poradziła sobie podczas wyzwania? Na następnych stronach zobacz zdjęcia i krótkie filmiki! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz