Apel dla Walczącej Mamy

`Ona je suchy chleb, nie kupuje lekarstw, ubrań, byleby ten smyk miał wszystko`.

mama

Kochane Supermamy, wszystkie bez wyjątku!

Jakiś czas temu poznaliśmy historię Walczącej Mamy, chętnych do pomocy było wielu. Teraz właśnie możecie pomóc. Poznałam tą Mamę. Odwiedziłam, widziałam jej łzy wzruszenia gdy mówiła o nowych okularach. Gdy je dopasowywała była poruszona, że to dzięki zupełnie obcym ludziom...

Była na rozmowie, zaczyna tę nową pracę od czwartku. Wynajmujący z przekazaniem nowego lokum zgodził się poczekać do środy, do godz. 16:00. Po sukcesie z okularami ta Mama sprzedała jedyny łańcuszek i kilka akademickich podręczników które jej zostały by do zrzutki organizowanej na kaucję i nowy start dołożyć również tę kwotę na końcu. Ale zbiórka utknęła. Ta mama jeszcze kilka dni temu z radością pakowała ich rzeczy, dzisiaj byłam u niej - kartony zniknęły a ich rzeczy wróciły na swoje miejsce. Ma zebraną niewielką sumę ale to zbyt mało. Straciła nadzieję. Utknie tutaj.

To nie jest osoba która pozwoli by jej dziecku kiedyś czegoś zabrakło. Nadal będzie harować całe noce aby synek miał wszystko co najlepsze a ona będzie zmęczona poniżana i smutna wegetować.Łzy cisną się do oczu, gdy widzi się jej troskę w dbaniu o dziecko. Maleństwo ma wszystko, jak w normalnej, pełnej, bogatej rodzinie. Ona je suchy chleb, nie kupuje lekarstw, ubrań, byleby ten smyk miał WSZYSTKO. Miłość matki i determinacja by dziecko nie odczuło niedostatku.

Zwróćmy jej nadzieję wspólnymi siłami. Jest nas - czytelniczek SuperMam, tyle że gdyby jedna na każde sto innych dorzuciła do zrzutki 10 zł - w środę ta Mama zasnęłaby w spokoju i poczuciu bezpieczeństwa w nowym miejscu z synkiem i zaczęła nowe życie, na które swoją walką i miłością zasłużyła.

Klikamy: https://zrzutka.pl/fcwemv i pomagamy!

Walcząca Mama obiecała mi kilka zdjęć w nowym miejscu i odręczny list w podziękowaniu do opublikowania przez Supermamy, gdy już się uda. Pozwólmy jej wznowić pakowanie!

Pozdrawiam i liczę, że mi pomożecie. Mamy czas tylko do końca dzisiejszego dnia - środa, 1 lipca 2015 to decydujący dzień!

Komentarze (4)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-07-04 23:34:13

re: Apel dla Walczącej Mamy

Czy mozna jeszcze wysłać pieniążki na konto?Czy to juz koniec?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Asia
2015-07-02 12:49:42

re: Apel dla Walczącej Mamy

Napiszcie , że przedłużona została zbiórka do 3 lipca !! Warto pomagać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-07-01 17:34:54

re: Apel dla Walczącej Mamy

Witam a czy można by przesłać pieniążki na konto

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
pomoc
2015-07-01 23:07:29

walczaca.mama@gmail.com -> to email tej Mamy. z pewnością poda nr konta, pozdrawiam!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz