Babcia i dziadek - jak dobrze, że są!

Choć czasami pojawiają się zakłócenia na linii relacji pomiędzy rodzicami małych dzieci a dziadkami, to powinnaś dołożyć wszelkich starań, aby nie zaprzepaścić cennych kontaktów dziadków z wnuczętami.

a

Czy twoi rodzice lub teściowie za bardzo rozpieszczają twoje dziecko? Oczekują zbyt częstych wizyt lub sami z siebie zbyt często wpadają i do tego niezapowiedziani, a może przeciwnie, w ogóle nie interesują się swoimi wnukami? Twoje relacje z rodzicami i teściami bardzo rzutują na relacje dziadkowie - wnuki. Jeśli postarasz się, aby relacje z rodzicami twoimi lub twojego męża były poprawne, zapewnisz swoim dzieciom cenną obecność dziadków w ich życiu.

Dalej opisujemy najczęstsze problemy, jakie napotykają rodzice małych dzieci w relacjach z ich dziadkami i podpowiadamy, jak je rozwiązać.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

mama Nikosi
2015-01-20 19:07:38

re: Babcia i dziadek - jak dobrze, że są!

Ja nie mam takiego zmartwienia. Mieszkam na wyspie, jedni dziadkowie w Polsce drudzy na Maderze( tak, mój partner jest obcokrajowcem). A po za tym kiedy zaproponował mamie żeby przyjechała do wnuka, usłyszałam pytanie A ILE BEDZIESZ MI PŁACIĆ NA GODZINĘ? To ja dziękuję :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz