`Karmiłam dziecko swojej córki na sucho` - mówi babcia i dodaje, że po prostu chciała je uspokoić

Ta kobieta przystawiła wnuczkę do piersi, mimo że nie miała pokarmu i uważa, że taka forma uspokojenia dziecka jest w porządku!

karmienie piersią

Elizabeth Gooden to pisarka, która odchowała niejedno dziecko i myślała, że o opiece nad dziećmi wie wszystko. Okazało się jednak, że jest inaczej...

Elizabeth jest mamą czwórki dzieci, była też mamą zastępczą. Kiedy jej najstarsza córka miała 21 lat, Elizabeth urodziła swoją najmłodsza córkę. 11 miesięcy później na świat przyszła jej pierwsza wnuczka. Jak twierdzi to ciekawe doświadczenie mieć córkę i wnuczkę w podobnym wieku - ma to swoje plusy. Ubranka i zabawki są płynnie przekazywane, gdy starsza z dziewczynek wyrasta. Dziewczynki mają tego samego lekarza, a także matka i córka należą do tego samego klubu mamuś. Dziewczynki chowają się podobnie, oprócz jednej rzeczy.

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Dominika
2016-12-21 23:51:23

Dla mnie spoko , jeżeli tylko to byłoby jedynym rozwiązaniem w pomocy mojej córki to czemu nie, przecież i ja jadlam z tej piersi ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-12-20 17:27:39

Hmmm a nie mogła podać smoczka?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mama
2016-12-21 10:29:58

Nie każde dziecko lubi smoczki. Choć osobiście dziwnie bym się czuła gdyby moja mama w ten sposób postąpiła z moim synkiem..ale cóż :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz