Baby shower Ani Lewandowskiej - zobaczcie zdjęcia!

Koleżanki Lewandowskiej zdradziły, jak wyglądało przyjęcie.

Baby Shower Ani Lewandowskiej

Od wczoraj wszyscy mówią o małej Klarze. Temat nie schodzi z czołówek i coraz to pojawiają się nowe informacje. Właśnie w sieci pojawiły się zdjęcia z Baby Shower Ani Lewandowskiej. Co ciekawsze fotki umieściły koleżanki z #healthyteam na Instagramie. Każda z pań umieściła swoje zdjęcie z Anią Lewandowską w ciąży i pogratulowała rodzicom oznaczając fotografię hasztagiem #witajklara.

Zobaczcie, jak wyglądał Baby Shower Ani Lewandowskiej >>>

Zwyczaj Baby Shower, którego nazwa oznacza deszcz prezentów, przywędrował do Polski niedawno, wprost z USA. Jest zwyczajem anglosaskim, odnotowanym już w XIX w. Młode angielskie damy w przepastnych sukniach, popijając 5 o`clock obdarowywały przyszłą mamę prezentami i życzyły jej szczęśliwego rozwiązania. Baby Shower dziś to radosne przyjęcie organizowane na cześć przyszłej mamy i jej mającego wkrótce przyjść na świat dziecka. Zwyczaj ten znalazł już nawet odpowiednik swojej nazwy w języku polskim: bociankowe. 

Bociankowe: Jak wydać przyjęcie na cześć mamy i dziecka? >>>

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

olciak
2017-05-10 20:55:13

Baby shower to świetna sprawa, sama zorganizowałam taki mojej siostrze. Była zaskoczona, ale bardzo zadowolona. Zamówiłyśmy tort i muffiny w cukierni i każda przyniosła jakiś praktyczny prezent. Ja zamówiłam w sklepie internetowym tublu termobutelkę pacific baby dla maluszka. Pośmiałyśmy się, pogadałyśmy i zrobiłyśmy mnóstwo zdjęć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz