Baby shower Beyonce - pojawiła się wraz ze swoim mężem! [ZDJĘCIA+FILM]

Gwiazda lada dzień zostanie mamą i dzieli się zdjęciami z afrykańskiej imprezy.

baby shower Beyonce

Doniesienia o ciąży piosenkarki w mediach pojawiały się regularnie co kilka miesięcy. Wszelkie luźniejsze ubrania lub zarys brzuszka sprawiały, że sieci pojawiała się fala newsów na ten temat. Pod koniec stycznia 2017 roku, w dniu premiery wideo kolekcji ubrań Ivy Pak, niektóre gazety zasugerowały się opiętą bluzą na brzuchu i oznajmiły, że Beyonce i Jay Z po raz drugi zostaną rodzicami. Po tych doniesieniach film promocyjny został usunięty z Internetu. Natomiast już 1 lutego 2017 roku, Beyonce zdecydowała się ogłosić w mediach społecznościowych, że jest w ciąży bliźniaczej.

"Chcemy podzielić się z wami naszym szczęściem i miłością. Zostaliśmy pobłogosławieni podwójnie, dziękujemy za słowa wsparcia." napisała.

Do sieci trafiły także pozostałe zajęcia z niezwykłej sesji zdjęciowej gwiazdy. Zdjęcia są niewiarygodne, a do tego część ... nago. To wielka odmiana w porównaniu do pierwszej ciąży gwiazdy. Zarzucano jej wtedy nawet wynajęcie surogatki oraz to, że używa sztucznego brzuszka. Oglądając te zdjęcia, nie można mieć żadnej wątpliwości, ze Beyonce jest w ciąży!

RadarOnline podał informację o tym, że para skorzystała z metody in vitro, a bliźnięta to dziewczynka i chłopiec. Gwiazda jednak oficjalnie nie wypowiedziała się jeszcze o płci dzieci ani nie zdradziła terminu porodu.

 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz